تکنیک های جستجو در گوگل

تکنیک های جستجو در گوگل برای کاربران ایرانی

تکنیک های جستجو در گوگل : صفحات میلیون ها وب سایت در  موتور جست و جوی گوگل ثبت شده اند تا کاربران مطالب مدنظر خود را با استفاده از کلمات کلیدی در آن جست و جو کنند. موتور جستجوی گوگل، محبوب ترین موتور جستجو در بین رقبای خود مانند یاهو و بینگ می باشد .  در نوامبر ۲۰۰۹ گوگل ۶۵ درصد از سهم بازار موتور جستجوی برتر در آمریکا را در اختیار داشت. گوگل از این طریق روزانه صدها میلیون دلار درآمدزایی دارد.

اکثر کاربران اینترنتی به صورت روزمره بارها و بارها از موتور جستجوگر گوگل ( Google search ) استفاده میکنند ، برخی برای پیدا کردن ساده ترین کارهای روزمره نیز از گوگل کمک میگیرند به طور مثال کاربران وردپرس برای پیدا کردن قالب وردپرس به سراغ این موتور جستجوی محبوب میروند و در انبوه میلیون ها صفحه اینترنتی که نمی دانند کدام یک دقیقا همان پاسخی است که بدنبال آن می گردند .

موتور جست و جوی گوگل همچون یک راهنما در کنار شما است تا از سریعترین راه بتوانید به مطالبی که مد نظر دارید  دست پیدا کنید. عمق وابستگی به حدی زیاد است که حتی برخی از کاربران برای پیدا کردن ادرس محل کار و یا محل تحصیل خود از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنند.

تکنیک های جستجو در گوگل

ما در اینفوگرافی زیر سعی داریم تا روش هایی را به شما اموزش دهیم که با استفاده از این روش ها بتوانید به راحتی و در عرض چند ثانیه به مطالبی که مد نظر دارید از طریق موتور جستجوی گوگل دست یابید .

تکنیک های جستجو در گوگل