وردپرس Wordpress

چرا باید از وردپرس WordPress استفاده کنید؟

اغلب مبتدیان می پرسند: چرا باید از وردپرس WordPress استفاده کنم؟ آیا سایت قدیمی من کافی نیست؟ چرا باید به وردپرس تغییر کنم؟ اگر از این سؤالات برایتان پیش آمده است،به سایت درستی آمده اید. در این مقاله، ما به چند دلیل برای استفاده از وردپرس، نحوه استفاده از وردپرس و استفاده از wordpress می پردازیم.

چرا باید از WordPress استفاده کنید

مردم اغلب در طبقه بندی wordpress اشتباه می کنند و آن را فقط یک پلت فرم وبلاگ نویسی می دانند. اگرچه در گذشته درست بود، وردپرس سالهاست که به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای متنوع (CMS) تبدیل شده است. در حالی که هنوز می توانید با استفاده از wordpress یک وبلاگ ساده ساخت.

بهترین خصوصیت wordpress این است که آن، ساده و آسان برای استفاده و به اندازه کافی انعطاف پذیر است که این دلیل اصلی این است که محبوبیت wordpress در جهان به طور فوق العاده زیادی رشد کرده است. بر اساس نظرسنجی اخیر، وردپرس 22.5 درصد از تمام وب سایت های اینترنتی را فعال می کند و این به این معنی است که از هر تقریبا ۴-۵ سایت، یک سایت با wordpress راه اندازی شده است. که این موضوع قدرت وردپرس در این زمینه را نشان می دهد.

با توجه به ویژگی های قوی آن، بسیاری از برند های برتر از WordPress استفاده می کنند، از جمله مجله تایم، گوگل، فیس بوک، سونی، دیزنی، LinkedIn، نیویورک تایمز، CNN، eBay و غیره…

بیایید نگاهی به این که چرا شما باید از وردپرس استفاده کنید بیاندازیم.

وردپرس WordPress

وردپرس کاملا آزادی را به شما هدیه می کند!

وردپرس wordpress یک نرم افزار رایگان است، به این معنی است که شما می توانید آن را دانلود، نصب، استفاده و تغییر دهید. شما می توانید از آن برای ساخت هر نوع وب سایت استفاده کنید. این امکان نیز بصورت منبع بازOpen Source  است که به این معنی است که کد منبع نرم افزار برای هر کسی در دسترس است.

در حال حاضر 2600 + تم وردپرس و 31،000 + پلاگین به صورت رایگان در دسترس هستند. شما می توانید بهترین آن ها را در وب   دانلود، نصب و استفاده کنید.

برای اجرای wordpress، همه چیز که نیاز دارید دامین  Domainو میزبانی وبHost Web  است. توصیه میکنیم از Bluehost یا SiteGround استفاده کنید، زیرا هر دو آنها به کاربران خود یک دامین رایگان و 50٪ تخفیف میزبانی آنها را ارائه می دهند.

وردپرس یک نرم افزار منبع باز Open Source است

با توجه به ماهیت منبع باز، wordpress یک نرم افزار بصورت یک جامعه است. این نرم افزار شامل یک گروه بزرگ از داوطلبان است که اکثر آن ها مشاوران و علاقمند به رشد و حفظ وردپرس هستند. هر کس می تواند با نوشتن تکه ها، پاسخ دادن به سوالات پشتیبانی، نوشتن پلاگین ها، ایجاد تم ها، ترجمه وردپرس و به روز رسانی مستندات، به وردپرس و بهبود آن کمک کند.

با استفاده از wordpress شما تبدیل به بخشی از این جامعه عالی می شوید. هم چنین شما از دیگر اعضای جامعه پشتیبانی رایگان دریافت می کنید، پلاگین های رایگان و تم ها را دانلود کنید، و حتی در حالی که شما تجربه کمی در WordPress دارید، می توانید حتی به جامعه هم کمک کنید.

وردپرس آسان برای استفاده حتی برای مبتدیان است

وردپرس wordpress توسط میلیون ها نفر استفاده می شود و تقریبا هر روزه افراد جدید با ایجاد نخستین وب سایت های وردپرس خود، به جامعه وردپرس می پیوندند.  دلیل این که مردم به سرعت با وردپرس سازگار هستند، این است که استفاده از آن بسیار آسان و دلپذیر است.

وردپرس WordPress
قالب وردپرس

اکثر افرادی که از وردپرس استفاده می کنند نه طراح وب و نه برنامه نویس هستند. در واقع بسیاری از افراد شروع به استفاده از wordpress می کنند بدون هیچ گونه اطلاع قبلی از طراحی وب سایت.

دلیل این که چرا wordpress چنین نامزد ایده آلی است، این است که هزاران قالب رایگان (تم) برای انتخاب وجود دارد، بنابراین شما می توانید وب سایت خود را به سلیقه خود و هر گونه که می خواهید طراحی کنید.  تم وردپرس برای همه چیز وجود دارد. این که آیا شما می خواهید برای یک موضوع عکاسی، قالب مجله، قالب نمونه کارها، و یا موضوع تجارت الکترونیک وب سایتی بسازید فرقی ندارد، همه چیز را با قالب و تم های wordpress تجربه کنید. حداقل  یک تم عالی برای هر نوع وب سایت وجود دارد.

وردپرس wordpress فوق العاده انعطاف پذیر است و می تواند با استفاده از افزونه های مختلف گسترش یابد. درست همانند تم ها، هزاران افزونه یا پلاگین رایگان و پولی در دسترس شما برای استفاده وجود دارد. نه تنها این پلاگین ها می توانند به وردپرس wordpress موارد اضافی لازم شما را اضافه کنند، تعداد زیادی افزونه وجود دارد که می توانند یک پلت فرم کاملا جدید برای سایت وردپرسی شما طراحی کنند.